Відгуки про компанію ЛімончелоИрина С.07.08.2025 ВідмінноЯкісна олія, гарно запакований. Доїхав швидкоВаля К.06.08.2025 ВідмінноОлексій Г.06.08.2025 Дуже погано4 дня морочить головуНаталія Д.06.08.2025 ВідмінноВсе добре, роботою магазину задоволена, але зараз змінилися обставини, не зможу забрати замовлення. Обов'язково замовлю наступного разу. Вибачте.Юрий С.06.08.2025 Дуже поганоНЕ РЕКОМЕНДУЮ. Сказали, що товар в наявності, надали реквізити до оплати, я сплатив, пройшло 3 дня і повідомили що не зможуть відправити . Втратив часНаталія Д.05.08.2025 ВідмінноЦіна, якість, все добре. Дякую за працю👍МАРЯН П.04.08.2025 ВідмінноВалентина Ч.04.08.2025 НейтральноТатьяна Д.04.08.2025 ВідмінноИгорь С.04.08.2025 Відмінно
Якісна олія, гарно запакований. Доїхав швидко
4 дня морочить голову
Все добре, роботою магазину задоволена, але зараз змінилися обставини, не зможу забрати замовлення. Обов'язково замовлю наступного разу. Вибачте.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Сказали, що товар в наявності, надали реквізити до оплати, я сплатив, пройшло 3 дня і повідомили що не зможуть відправити .
Втратив час
Ціна, якість, все добре. Дякую за працю👍