Мазь якісна,бистро прийшло,рекомендую цього продавця.Дякую
Савченко О.
Відмінно
Швидко відправили , упаковано чудово. Дякую
Олена М.
Нейтрально
Частину товару продавець не відправив, кошти за цей товар повернув.
Віктор Д.
Відмінно
Гарно дякую
Лідія К.
Відмінно
В силу не передбачуваних обставин замовлення скасувала, але гроші вже були перераховані, але продавець повернув мені гроші на картку без проблем. Дякую.
Усе Ок.Рекомендую.
Мазь якісна,бистро прийшло,рекомендую цього продавця.Дякую
Швидко відправили , упаковано чудово. Дякую
Частину товару продавець не відправив, кошти за цей товар повернув.
Гарно дякую
В силу не передбачуваних обставин замовлення скасувала, але гроші вже були перераховані, але продавець повернув мені гроші на картку без проблем. Дякую.
Ок.