Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Татьяна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все отлично, спасибо за вкусный кофе!
Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Анна З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Дарія Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримані товари, кава та олія, відповідали опису та ціні. Хіба що довго доставляли через сервіс розетки: від оплати до можливості отримати пройшло сім днів.
Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Ольга Р.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Петро К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Алина С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Ил'юшенко В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Наталія Я.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення вчасно не відправили, та не попередили про затримку в кілька днів. Якщо б сама не подзвонила, то ніхто б і не збирався попереджати. Це не правильно.
Евгеній Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Все отлично, спасибо за вкусный кофе!
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Отримані товари, кава та олія, відповідали опису та ціні. Хіба що довго доставляли через сервіс розетки: від оплати до можливості отримати пройшло сім днів.
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Замовлення вчасно не відправили, та не попередили про затримку в кілька днів. Якщо б сама не подзвонила, то ніхто б і не збирався попереджати. Це не правильно.
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів