Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Виталий Г.
Отлично
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Ілля Н.
Отлично
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Олег П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Віра М.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла в синіх пачках какао ,а вислали в коричневих.В коричневих пачках какао світле( треба більше класти для темного кольору).
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Евгений Л.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
вафлі поклали у коробку з хімічних побутових речовин чи мила, вся кварти прованялась,в мене навіть почалася алергія, я навіть не хочу откривати ці вафлі, від них тхне наче вони у мийочому засобі побували.
Сергей М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Ірина К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар гарний , запакований теж дуже добре, але відправили не зразу, нагадувала про себе
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Ірина В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Наталія Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Замовляла в синіх пачках какао ,а вислали в коричневих.В коричневих пачках какао світле( треба більше класти для темного кольору).
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
вафлі поклали у коробку з хімічних побутових речовин чи мила, вся кварти прованялась,в мене навіть почалася алергія, я навіть не хочу откривати ці вафлі, від них тхне наче вони у мийочому засобі побували.
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Товар гарний , запакований теж дуже добре, але відправили не зразу, нагадувала про себе
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнт