Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Татьяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все отлично, спасибо за вкусный кофе!
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Анна З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Дарія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отримані товари, кава та олія, відповідали опису та ціні. Хіба що довго доставляли через сервіс розетки: від оплати до можливості отримати пройшло сім днів.
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Ольга Р.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Петро К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Алина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Ил'юшенко В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Наталія Я.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення вчасно не відправили, та не попередили про затримку в кілька днів. Якщо б сама не подзвонила, то ніхто б і не збирався попереджати. Це не правильно.
Евгеній Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Все отлично, спасибо за вкусный кофе!
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Отримані товари, кава та олія, відповідали опису та ціні. Хіба що довго доставляли через сервіс розетки: від оплати до можливості отримати пройшло сім днів.
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів
Замовлення вчасно не відправили, та не попередили про затримку в кілька днів. Якщо б сама не подзвонила, то ніхто б і не збирався попереджати. Це не правильно.
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів